SIA ”BGI”

darbojas kopš 1999. gada un šajā laikā ar kvalitatīvu produkciju un pakalpojumiem ir iekarojis klientu uzticību Latvijas un Eiropas tirgū.

Logi un durvis

Par uzņēmumu

Uzņēmums BGI darbojas kopš 1999. gada un šajā laikā ar kvalitatīvu produkciju un pakalpojumiem ir iekarojis klientu uzticību Latvijas un Eiropas tirgū. BGI galvenā specializācija ir alumīnija konstrukciju (alumīnija logi, fasādes, alumīnija durvis, ziemas dārzu konstrukcijas, biroju starpsienas) uzstādīšana. Mēs pastāvīgi pētām materiālus, no kuriem izgatavojam alumīnija konstrukcijas, bet materiālu piegādātāji ir Eiropas galvenie uzņēmumi „Reynaers” un „Schuco”.

Uzņēmums BGI piedāvā arī dažādas PVC konstrukcijas, kas izgatavotas no vācu uzņēmuma„Veka” un „Schuco” profila (PVC logi, PVC durvis, biroju PVC starpsienas), koka konstrukcijas (koka-alumīnija logi, koka durvis), stikla konstrukcijas, garāžu vārti, jumtiņi. Pēc klienta vēlēšanās ir iespēja izmantot konstrukcijās vitrāžas un logu ventilācijas sistēmas.

Logi un durvis
Logi un durvis Riga

Visas savas darbības laikā viens no galvenajiem uzņēmuma BGI mērķiem ir logu un durvju konstrukciju stiklošana un ražošana lieliem rūpniecības objektiem, tirdzniecības centriem, valsts objektiem (skolām, bērnudārziem, slimnīcām, poliklīnikām u.t.t.) gan Latvijā un Baltijā, gan Eiropas valstīs un Krievijā. Taču ne mazāk svarīgi uzņēmumam ir arī privātie klienti, kuriem BGI vienmēr ir gatavs sniegt piedāvājumu gan sērijveida logiem un balkoniem, gan privātajiem projektiem un nestandarta konstrukcijām.

Logi un durvis ar augstvērtīgu uzstādīšanu, kas pārveidos jūsu mājas komfortu un stilu!

Mēs piedāvājam ekskluzīvus logus no labākajiem koka, alumīnija un PVC ražotājiem. Mūsu speciālisti rūpīgi uzstāda logus, izmantojot vadošo furnitūru no pierādītiem ražotājiem. Jūsu drošība un energoefektivitāte ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs piedāvājam iespēju iestiklot logus ar 2 vai 3 stiklu paketēm, sniedzot papildus opcijas enerģijas taupīšanai un drošības uzlabošanai.

Izvēlieties mūs un piedzīvojiet profesionālu pieeju, kas padarīs jūsu māju ne tikai skaistu, bet arī efektīvu un drošu!

Logi un durvis standarta krāsu palete

PVC LOGI: Energoefektivitāte un Izturība Vienuviet!

Plastmasas logi no PVC materiāla nav tikai izturīgi, bet arī energoefektīvi, piedāvājot daudzpusīgu pielietojumu māju, dzīvokļu un citu projektu iestiklošanā. Mūsu PVC profili nodrošina izcili energoefektivitātes rādītājus par ļoti pieņemamām izmaksām, padarot tos par ideālu izvēli jūsu mājas modernizēšanai.

KOKA LOGI: Dabiskums un Siltums Tavā Mājā!

Mūsu koka logi izceļas ar dabīgumu, ekoloģiju un augsto kvalitāti. Koka īpatnība – lieliska siltuma vadāmība. Pieejami dažādi toņi un lakošanas iespējas, lai radītu unikālus dizaina risinājumus. Vai jūs iedomājaties koka logu konstrukcijas, piemēram, skaistas arku formas? Mēs spējam to realizēt!

ALUMĪNIJA LOGI: Mūsdienu Elegance un Izturība!

Alumīnija logi pie mums ir vairāk nekā vienkāršs logu materiāls – tie ir simbols augstas mehāniskās izturības, noturības pret atmosfēras ietekmēm un ilgstošas ekspluatācijas. Piedāvājam liela izmēra konstrukcijas un dažādu formu fasādēm, padarot alumīnija logus par praktisku izvēli sabiedriskajām un rūpnieciskajām ēkām. Izmantojiet mūsu alumīnija logus un paveriet savai ēkai mūsdienu eleganci!