Koka logi2024-01-10T13:39:29+00:00

Koka logi

Mūsu uzņēmums piedāvā iespēju izgatavot koka logus, kas pilnībā atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir specifisks dizains prātā vai arī jums ir vajadzīgi noteikti izmēri un formāts – mēs spēsim nodrošināt koka logus, kas būs ideāli piemēroti jūsu mājai.

Mūsu komanda sastāv no profesionāliem un pieredzējušiem amatniekiem, kuri nodrošina augstākās kvalitātes produktu izgatavošanu. Mēs izmantojam tikai labākās koka sugas, lai nodrošinātu, ka jūsu koka logi ir izturīgi un kalpo jums ilgstoši.

Mūsu mērķis ir nodrošināt jums koka logus, kas atbilst jūsu vēlmēm un prasībām, kā arī, lai tie būtu piemēroti jūsu mājas stilam. Lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums izveidot ideālos koka logus, sazinieties ar mums jau šodien!

Tā ir optimāla izvēle tiem, kas visaugstāk vērtē materiāla cēlumu un dabiskumu. Mēs izgatavojam logus no rūpīgi atlasītām izejvielām – priedes, sarkankoka („shorea”) vai ozola koksnes daudzkārtu līmējuma. Koksne tiek tehnoloģiski apstrādāta saskaņā ar stingriem Eiropas standartiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes produkcijas iegūšanu.
Plaša krāsu palete un dizaina brīvība apvienojumā ar mūsdienu ražošanas tehnoloģiju ļauj nodrošināt loga ekspluatācijas parametru un galīgā izskata atbilstību mūsu Klientu prasībām.

Uz koka loga ir skaidri redzama tās koksnes struktūra, no kuras logs izgatavots. Turklāt koka logi labi iekļaujas gan jebkāda veida eksterjerā, gan interjerā. Visbiežāk telpā tiek izvietotas koka mēbeles un koka durvis, kas labi saskan ar koka logiem. Turklāt koka logi ir ļoti funkcionāli un smalki.

Koka logi profils

Plastmasas logiem ir nereprezentabls ārējais izskats salīdzinājumā ar koka konstrukcijām. Toties koks piešķir telpai siltumu un mājīgumu.

Koka logu ražotāji, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un modernizācijas metodes, ir spējuši radīt teicamas kvalitātes produkciju, ar labām tehniskajām un ārējām īpašībām. Koka logu galvenā priekšrocība ir izgatavošanas materiāla ekoloģiskā tīrība – tas neizdala toksiskās vielas. Koka porainā struktūra ļauj logiem „elpot”, laižot cauri gaisu un veicot dabīgā filtra funkcijas.

Koksne ir blīvs dabīgs materiāls. Koka profili ir stiprāki nekā PVC rāmji, tie iztur smagas, liela izmēra stikla paketes, stabili pārvar temperatūras svārstības, bet blīvās struktūras dēļ tiem ir teicamas enerģijas taupīšanas īpašības. Lakas un krāsas uz ūdens pamata droši aizsargā koka profilu no izbalēšanas un korozijas, saglabājot dabīgā materiāla ekoloģiskumu.

BGI” ir uzņēmums, kas specializējas koka logu ražošanā un uzstādīšanā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes un ilgtspējīgus produktus, kas radīti, lai nodrošinātu jūsu mājoklim labāku siltumizolāciju un skaistu izskatu. Mēs strādājam ar augstas kvalitātes materiāliem un nodrošinām profesionālu uzstādīšanu. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko logu risinājumu jūsu mājokļa vajadzībām un budžetam. Uzticieties “BGI” un jūs saņemsiet kvalitatīvus un ilgtspējīgus logus, kas radīs jūsu mājoklim skaistu un funkcionālu interjeru.

Mēs arī piedāvājam dažādus logu stilus un krāsas, lai atbilstu jūsu mājokļa dizainam un personīgajām vēlmēm. Mēs esam profesionāli un pieredzējuši speciālisti, un mēs strādājam ar katru klientu individuāli, lai nodrošinātu viņu vēlmju un prasību izpildi.

Mēs arī piedāvājam apkalpošanu un remontu jau esošiem logiem, lai jūs varētu ilgāk izbaudīt to kvalitāti un estētiku.

Vēlaties uzlabot jūsu mājokļa siltumizolāciju un skaistumu? Sazinieties ar mums un mēs jums palīdzēsim izvēlēties un uzstādīt perfektus dēļu logus. “BGI” – jūsu uzticams partneris logu ražošanā un uzstādīšanā. Ja jūs interesē koka durvis, jūs varat apskatīt šo sadaļu.

Izpildītie projekti no koka:

Go to Top