Biroja starpsienas

Starpsiena ir konstrukcija, kas ir pārsvarā nepieciešama biroju telpās. Plastikāta starpsienas bieži ir ļoti svarīgs elements un eleganta interjera daļa. Tās ļauj optimizēt biroja telpu, sadalot to atsevišķās zonās. Darbinieki un apmeklētāji jūtas ērtāk, un atmosfēra birojā kļūst nepiespiestāka un uzticamāka.

Plastikāta biroja starpsienas var būt caurspīdīgas, necaurspīdīgas un kombinētas. Pirmajā gadījumā PVC profils tiek ievietots stikla paketē, otrajā – dažādi necaurspīdīgi materiāli. Pastāv uzskats, ka pilnībā caurspīdīgas biroja starpsienas ne vienmēr ir patīkamas darbiniekiem, īpaši sievietēm. Šajā gadījumā var pielietot matēto stiklu vai pārklātu stiklu, vai arī starpsienas var daļēji aizsegt ar žalūziju palīdzību. Tādējādi, ņemot vērā gan PVC profila, gan pildījuma krāsu risinājumu plašo spektru, plastikāta starpsienas piedāvā praktiski neierobežotas iespējas dizainam un unikāla stila radīšanai.

Daudzfunkcionālas PVC starpsienas – ir laba iespēja optimāli organizēt savu darba vietu. Tās izmanto birojos, tirdzniecības centros – visur, kur ir nepieciešams ātri norobežot telpu, tajā pašā laikā neuzbūvējot ķieģeļu sienas.

Alumīnija starpsienas un durvis – tā ir konstrukcija, kurā rāmis tiek izgatavots no alumīnija profila, tas savukārt tiek aizpildīts ar stiklu, polikarbonātu, ģipškartonu, laminātu un citiem materiāliem.
Šīs konstrukcijas palīdz telpai palikt atklātai un, tajā pašā laikā, nodrošina lielisku skaņas izolāciju telpā.

Biroja PVC starpsienas ir ļoti populāras, jo tās ir vieglas un elegantas, bet tajā pašā laikā ļauj optimizēt biroja telpu, sadalot to dažādās zonās. Mūsu uzņēmums piedāvā gan PVC starpsienu izgatavošanu, gan montāžu un projektēšanu. Mēs arī piedāvājam remontus un atjaunošanu esošām PVC starpsienām.

Alumīnija starpsienas un durvis ir arī ļoti populāras, jo tās nodrošina labu skaņas izolāciju un rada atvērtu telpas izskatu. Mūsu uzņēmums piedāvā gan alumīnija starpsienu izgatavošanu, gan montāžu un projektēšanu. Mēs arī piedāvājam remontus un atjaunošanu esošām alumīnija starpsienām.

Stikla starpsienas ir arī ļoti populāras, jo tās rada vizuālu atvērtību un rada elegantu izskatu. Mūsu uzņēmums piedāvā gan stikla starpsienu izgatavošanu, gan montāžu un projektēšanu. Mēs arī piedāvājam remontus un atjaunošanu esošām stikla starpsienām.

Mēs esam speciālists ofisa pārvēršanas un piedāvājam daudzfunkcionālas un unikālas risinājumus, lai radītu ērtu un efektīvu darba vidi jūsu birojam. Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu un izveidotu individuālu projektu jūsu biroja telpām.

Veikala Telpu Sadale ar Mūsu Starpsienām: BGI.lv Inovatīvās Risinājumi

Pārveidojiet savu darba telpu ar biroja starpsienām no BGI.lv!

Mūsu inovatīvie risinājumi no PVC un alumīnija apvieno estētiku, funkcionalitāti un izturību, radot stilīgas un praktiskas struktūras jūsu birojam vai veikalam.

Individuāli pielāgoti risinājumi jūsu vajadzībām

Vai jums nepieciešamas modernas caurspīdīgas starpsienas, lai uzturētu telpas atvērtību, vai slēgti varianti, lai radītu mājīgumu un konfidencialitāti – BGI.lv nodrošina individuālus risinājumus atbilstoši jūsu prasībām.

Uzlabojiet darba procesu un vidi

Augstas kvalitātes biroja starpsienas no BGI.lv palīdzēs jums uzlabot darba procesus un izveidot ergonomisku darba vidi.

Sazinieties ar mums šodien

Uzsāciet projektu par unikālas biroja telpas izveidi! Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu vairāk informācijas un konsultāciju.