“BGI” ir uzņēmums, kas specializējas alumīnija logu uzstādīšanā privātmājās un birojos Marupē (un visā Latvijā). Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus un profesionālu servisu, lai nodrošinātu Jūsu mājas vai biroja ērtību un enerģijas taupīšanu. Ar mums Jūs varat būt pārliecināti par to, ka Jūsu logi tiks uzstādīti precīzi un ātri, un mēs garantējam ilgtermiņa kalpošanu. Uzticieties mums un redziet atšķirību, ko var radīt kvalitatīvi uzstādīti alumīnija logi.

aluminijas logi
Aluminijas logi Marupe
Aluminijas logi Riga

Mūsu alumīnija logi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgstošu un izturīgu kalpošanu. Tie ir izturīgi pret laika apstākļiem un atbilst visiem drošības standartiem. Mēs piedāvājam dažādas krāsas un modeļus, lai atbilstu jebkurai arhitektūras stilam un individuālajām vēlmēm.

Vēl viena priekšrocība, kuru sniedz mūsu alumīnija logi, ir enerģijas taupīšana. Tie ir labi izolēti, kas nozīmē, ka Jums ir mazāk jāuztraucas par zemām temperatūrām un lielām enerģijas izmaksām. Ar mums Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu logi dos Jums labāku dzīves kvalitāti un mazākas izmaksas.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un produktiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājas lapu vai sazinieties ar mums pa tālruni. Mēs esam gatavi sniegt Jums profesionālu un atsaucīgu konsultāciju un palīdzēt Jums izvēlēties piemērotākos logus Jūsu mājai vai birojam. Uzticieties “BGI” un redziet, kā mūsu alumīnija logi var mainīt Jūsu dzīvi uz labo!