Alumīnija logi2023-02-12T22:17:49+00:00

BGI galvenā specializācija ir alumīnija konstrukciju (alumīnija logi, fasādes, alumīnija durvis, ziemas dārzu konstrukcijas, biroju starpsienas) uzstādīšana. Mēs pastāvīgi pētām materiālus, no kuriem izgatavojam alumīnija konstrukcijas, bet materiālu piegādātāji ir Eiropas galvenie uzņēmumi „Reynaers” un „Schuco”.

Alumīnija logu galvenās īpašības un izmantošanas joma

Alumīnijs – lielisks konstrukciju materiāls, kas tiek izmantots fasāžu konstrukciju un logu izgatavošanai. No alumīnija izgatavotajai produkcijai ir šādas īpašības:

 • vieglums;
 • izturība pret fizisko slodzi;
 • korozijizturība;
 • ekoloģiskums (bez smago metālu piemaisījuma);
 • izturība pret temperatūras svārstībām.

Līdz nesenam laikam alumīnija logi tika izmantoti tikai sabiedriskajās (tirdzniecības centri, biroji) un rūpnieciskajās (cehi, noliktavas) ēkās. To noteica alumīnija logu rāmju zemā siltumizolācija un augstā vērtība.

Attīstoties tehnoloģijām, izdevās panākt logu siltumvadītspējas samazināšanu, izmantojot siltumizolācijas ieliktņus, kas ļāva alumīnija konstrukcijas uzstādīt dzīvojamās mājās. Īpaši populāras ir alumīnija bīdāmās sistēmas balkonu un lodžiju stiklojumā.

Mēs esam uzņēmums, kas specializējas alumīnija fasāžu uzstādīšanā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus un profesionālu montāžu, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un estētiski patīkamu izskatu jūsu ēkai. Mēs strādājam ar jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un ilgstošu kalpošanu. Mēs esam apmācīti un kvalificēti speciālisti, kas var radīt jebkāda veida alumīnija fasādes un izpildīt projektu jebkurā apjomā.

Mūsu alumīnija logi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, un tiem ir lielisks siltuma un skaņas izolācijas līmenis. Tie ir arī izturīgi pret laika apstākļiem un vieglāk kopjami nekā citi logu veidi. Ar alumīnija logiem, jūs varat būt droši, ka jūsu māja vai birojs būs labāk aizsargāts pret ārējiem faktoriem, un jums būs mazāk jārūpējas par logu tīrīšanu un kopšanu.

Mēs arī piedāvājam papildu opcijas, piemēram, elektriskos roletus, siltuma un skaņas izolācijas stiklu un citi aksesuāri, lai palielinātu jūsu logu funkcionalitāti un skaistumu.

Vēl viena no mūsu prioritātēm ir klientu apmierinātība. Mēs strādājam ar jums, lai nodrošinātu, ka jūsu vēlmes un vajadzības tiek pilnībā izpildītas. Mēs arī nodrošinām profesionālu un laipnu servisu visā uzstādīšanas procesā.

Nepieciešami alumīnija logi Latvijā? Sazinieties ar mums un saņemiet bezmaksas konsultāciju un piedāvājumu. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izveidot skaistu un energoefektīvu māju vai biroju.

Alumīnija Izpildītie Projekti:

Alumīnija logu priekšrocības un trūkumi

Alumīnija logi ir populāri mājokļu īpašnieku vidū, jo tie ir izturīgi, vieglāk uzstādāmi un labāk aizsargā jūsu mājokli no laika apstākļiem nekā citi logu veidi. Tomēr, lai izvēlētos pareizo logu tipu, ir svarīgi zināt gan alumīnija logu priekšrocības, gan arī trūkumus.

Alumīnija logu priekšrocības

 1. Ilglaicīga kalpošana: Alumīnija logi ir izturīgi un var kalpot vairāk nekā 30 gadus bez nepieciešamības pēc remonta vai jauninājuma.
 2. Vieglāka uzstādīšana: Alumīnija logi ir vieglāk uzstādāmi nekā citi logu veidi, un to uzstādīšanas process ir ātrāks.
 3. Labāka aizsardzība pret laika apstākļiem: Alumīnija logi ir lielisks aizsargs pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, tādējādi pasargājot jūsu mājokli no lietus, vēja un sniega.
 4. Labāka siltuma un skaņas izolācija: Alumīnija logi var uzlabot jūsu mājas siltuma un skaņas izolāciju, radot labāku dzīves komfortu.
 5. Ilgtspējīgs un ekoloģisks risinājums: Alumīnija logi ir ilgtspējīgs risinājums, jo tie var atkārtoti izmantoti un pārstrādāti, kā arī neizraisa lielu ekoloģisko slodzi.

Alumīnija logu trūkumi

 1. Augstāka cena: Salīdzinot ar citām logu iespējām, alumīnija logi var būt dārgāki.
 2. Zemāka estētiskā pievilcība: Alumīnija logi var nepatikt kādām personām, jo tie var šķist neērti vai nepiemēroti dažādu mājas fasāžu stilam.
 3. Zems dabīgā gaismas līmenis: Alumīnija logi var nepieļaut pietiekami daudz dabīgās gaismas, kas var ietekmēt jūsu dzīves kvalitāti mājās. Tomēr, ja tiek izvēlēts pareizs logu tips un konfigurācija, alumīnija logi var radīt lielisku dabīgās gaismas avotu jūsu mājās. Ir svarīgi apsvērt logu izmēru un formu, kā arī stikla tipu, lai radītu optimālu dabīgās gaismas daudzumu jūsu mājās.

Vējizturīgums: Alumīnija logi ir ļoti vējizturīgi, tāpēc tie ir lieliska izvēle jebkurā klimatiskajā zonā, kur ir stipri vēji. Logu konstrukcijas dizains un izmantošana efektīvām vēja aizsardzības funkcijām nodrošina, ka jūsu mājās tiek saglabāta laba vēja aizsardzība un komforts.

Uzturēšana: Alumīnija logi ir viegli uzturēt un tīrīt. Tie ir izturīgi un nezaudē savu formu un krāsu ilgu laiku, tāpēc tie ir lielisks izvēle, ja vēlaties ilgstošu un kvalitatīvu logu risinājumu savai mājai. Ar regulāru tīrīšanu un kopšanu, alumīnija logi var kalpot jums vairāk nekā 20 gadus.

Cenu klāsts: Alumīnija logu cenas atšķiras atkarībā no to konfigurācijas, izmēriem un papildu funkcijām. Tomēr, salīdzinot ar citām logu materiālu opcijām, alumīnija logi ir pieejami cenās, kas ir pieejamas gandrīz jebkuru budžetu ietvaros. Tāpat ir pieejami arī dažādi finansēšanas un maksājuma plāni, kas ļauj jums izvēlēties alumīnija logus, kas atbilst jūsu budžeta ierobežojumiem un vajadzībām.

Kopumā, alumīnija logi ir lielisks risinājums jebkura tipa mājām, pateicoties to vējizturīgumam, dabīgās gaismas līmeņa nodrošināšanai, uzturēšanas vieglumam un pieejamībai dažādās cenu kategorijās. Izvēloties alumīnija logus, jūs varat būt pārliecināti, ka iegādājaties kvalitatīvu un ilgtspējīgu produktu, kas nodrošinās jūsu mājas komfortu un skaistumu.

Ja vēlaties izvēlēties alumīnija logus, ir svarīgi rūpīgi izpētīt dažādus piedāvājumus un izvēlēties to ražotāju, kurš piedāvā augstas kvalitātes produktus un profesionālu montāžas pakalpojumu. BGI uzticams un pieredzējis alumīnija logu ražotājs, kuru varat droši izvēlēties, lai nodrošinātu savu māju ar kvalitatīviem un izturīgiem alumīnija logiem.

Mūsu pieredzējie speciālisti var palīdzēt jums izvēlēties piemērotākos alumīnija logus jūsu mājas un vajadzībām, kā arī nodrošināt to profesionālu uzstādīšanu. Atsakoties no lētām un nekvalitatīvām alternatīvām, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu alumīnija logi nodrošinās jūsu mājas ilgtspējību un komfortu.

Go to Top