Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu par alumīnija logu, durvju un alumīnija fasāžu ražošanu un uzstādīšanu. Mēs esam profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuri garantē augstu kvalitāti un precizitāti visās mūsu darba procesā.

Alumīnijs ir izturīgs un viegls materiāls, kas ir ideāli piemērots logu un durvju ražošanai. Tā kā alumīnijs ir nezāģējams un nekorozē, tas var kalpot ilgu laiku, nezaudējot savas īpašības. Mēs piedāvājam plašu krāsu un paraugu izvēli, lai atbilstu jebkuram projektam un individuālajām vēlmēm.

Mēs arī specializējamies alumīnija fasāžu ražošanā un uzstādīšanā. Alumīnija fasādes ir izturīgas, izturīgas pret laika apstākļiem un rada energoefektīvu ārējo sienu, kas var palīdzēt samazināt energopatēriņu un izmaksas.

Vēl viena mūsu uzņēmuma priekšrocība ir mūsu profesionālais un kompetentais komandas, kas var palīdzēt jums izvēlēties pareizo produktu un uzstādīt to precīzi un ātri. Mēs esam gatavi palīdzēt jums jebkurā projektā, sākot no mājas vai dzīvokļa renovācijas līdz lieliem komercobjektiem.

Droši sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un piedāvājumu!

Alumīnija logi uz daudzstāvu mājas jumta:

Alumīnija logi ir viena no populārākajām logu izvēlēm, jo tiem ir daudz pozitīvu īpašību.

Galvenās alumīnija logu īpašības ir:

  1. Ilgs kalpošanas laiks: Alumīnijs ir ļoti izturīgs un nekorozējošs materiāls, kas var kalpot vairāk nekā 30 gadus.
  2. Vieglums: Alumīnijs ir daudz vieglāks par tēraudu un koku, kas padara tos vieglāk uzstādīt un kopjami.
  3. Izturība pret laika apstākļiem: Alumīnijs ir izturīgs pret koroziju un klimata izmaiņām, kas padara tos lieliski piemērotus jebkurā klimatiskajā zonā.
  4. Izturība pret uguni: Alumīnijs ir neuzliesmojošs un izturīgs pret uguni, padarot tos par drošu izvēli dzīvojamās un komersantiālās ēkās.
  5. Daudzveidība: Alumīnijs ir pieejams dažādās krāsās un parādās, kas ļauj tos pielāgot jebkurai arhitektūras stilam.

Izmantošanas joma alumīnija logi:

  1. Dzīvojamās ēkas: Alumīnija logi ir populārs izvēle dzīvojamās ēkās, jo tie ir izturīgi, vieglie un estētiski pievilcīgi.
  2. Komersantiālās ēkas: Alumīnijs ir lielisks izvēle komersantiālām ēkām, jo tas ir izturīgs, viegls un ugunsdrošs.
  3. Industriālās ēkas: Alumīnija logi ir izturīgi un ugunsdroši, padarot tos par lielisku izvēli industriālās ēkās.
  4. Public areas : Alumīnija logi ir izturīgi un vieglie, padarot tos par lielisku izvēli publiskām telpām, piemēram, sabiedriskām ēkām, skolām un slimnīcām.

Alumīnija logu un konstrukciju uzstādīšana Marupē (Daudzstāvu dzīvojamā ēka):

BGI ir uzņēmums, kas specializējas alumīnija pretugnēju durvju un logu ražošanā un uzstādīšanā. Mēs esam lepni par to, ka esam uzstādījuši pretugnēju durvis un logus daudzdzīvokļu mājā Marupē.

Mūsu produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes alumīnija, kas ir izturīgs un viegls materiāls, kas nodrošina lielisku pretugnēju aizsardzību. Mēs piedāvājam arī stikla pārklājumu, kas palielina skatu un gaismu telpās.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus un apkalpošanu katram mūsu klientam. Mēs strādājam ar jums, lai izprastu jūsu vajadzības un pielāgotu mūsu produktus, lai tie atbilstu jūsu prasībām.

Uzticieties BGI, lai uzstādītu jūsu pretugnēju durvis un logus un garantētu jūsu drošību un komfortu.